Klimatyzacja


Profesjonalny Montaż Najwyższej Jakości.

Jaki Klimatyzator wybrać?

Nowoczesne urządzenia klimatyzacyjne zapewniają nie tylko schładzanie czy ogrzewanie powietrza, ale również dzięki specjalnym filtrom oczyszczają je z nieprzyjemnych zapachów, kurzu domowego, roztoczy, zarodników pleśni, dymu papierosowego. Przez co nasze otoczenie staje się bardziej przyjazne, szczególnie dla ludzi cierpiących na Alergię.

Proponujemy szeroką gamę urządzeń klimatyzacyjnych o różnej konstrukcji i zastosowaniu oraz najwyższym stopniu zaawansowania technicznego. W naszej ofercie znajdują się klimatyzatory następujących producentów: Mitsubishi Elektric, Samsung, Daikin, Toshiba, Fujitsu, LG, Fuji Electric, Gree, Aux, Haier, Midea i wiele innych, które w zależności od zapotrzebowania w danym pomieszczeniu.

Nasz Zespół Profesjonalnie dobierze klimatyzację o konkretnej wydajności Chłodniczej dopasowaną do Twoich potrzeb oraz zapotrzebowania w odpowiednią moc chłodniczą czy grzewczą w biurze, domu, restauracji, mieszkaniu, pomieszczeniach serwerowni czy w dużych obiektach typu hale, budynki biurowe gdzie klimatyzacja jest niezbędna.

W Naszej Ofercie znajdują się m.in. urządzenia:

  • - Naścienne
  • - Kasetonowe
  • - Kanałowe
  • - Przypodłogowo-podsufitowe

Rodzaje Klimatyzatorów

Split

Najczęściej montowane są klimatyzatory Naścienne typu Split z jednym agregatem...

Split

Najczęściej montowane są klimatyzatory Naścienne typu Split z jednym agregatem, które w upalne dni znacznie poprawiają komfort w pomieszczeniach w których najczęściej przebywamy.

Multisplit

Jeśli zachodzi konieczność schłodzenia lub ogrzania kilku pomieszczeń na raz optymalnym rozwiązaniem będzie system Multi Split gdzie jeden agregat zasila do pięciu jednostek...

Multisplit

Jeśli zachodzi konieczność schłodzenia lub ogrzania kilku pomieszczeń na raz optymalnym rozwiązaniem będzie system Multi Split gdzie jeden agregat zasila do pięciu jednostek wewnętrznych lub klimatyzator kanałowy z którego można rozprowadzić powietrze.

VRF/VRV

W dużych obiektach występuje zapotrzebowanie dużej Mocy chłodniczej co pozwala Nam na zastosowanie sprawdzonych systemów VRF dzięki którym możemy schłodzić lub ogrzać wiele pomieszczeń.

VRF/VRV

Wieloletnie doświadczenie w Montażu systemów VRF to profesjonalny dobór i doradztwo przez Naszych Ekspertów oraz montaż i serwis przez wyszkolonych Specjalistów, którzy wykonają profesjonalnie prace od A do Z proponując najwyższej jakości usługi i maksimum zadowolenia klienta.